Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaSpotkanie dotyczące programów „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie”
Urząd Miejski w Świdnicy - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Spotkanie dotyczące programów „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie”

19 dni temu11 dni temu

Prezydent Świdnicy zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców miasta dotyczące programów „Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie”. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 13 czerwca o godzinie 17:00 w sali narad Urzędu Stanu Cywilnego przy ul. Armii Krajowej 49.

 

„Czyste Powietrze” i „Ciepłe Mieszkanie” to programy, których celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę wysokoemisyjnych źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych/lokali mieszkalnych.

 

Program „Czyste Powietrze” skierowany jest do osób fizycznych, które są właścicielami, współwłaścicielami domu jednorodzinnego lub wydzielonego w domu jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą o dochodzie rocznym nieprzekraczającym kwoty 135 000 zł brutto.

 

Natomiast program „Ciepłe Mieszkanie” skierowany jest do osób fizycznych, które są właścicielami/współwłaścicielami lokali mieszkalnych o dochodzie rocznym nieprzekraczającym kwoty 120 000 zł brutto.

 

Spotkanie ma na celu przybliżyć zasady dofinansowania, koszty kwalifikowane, procedury składania wniosków. Spotkanie poprowadzi doradca energetyczny z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. W trakcie spotkania przedstawione zostaną również wymogi wynikające z uchwały antysmogowej.

 


Lokalizacja

Galeria

  • Czyste powietrze. Ciepłe mieszkanie.jpg