Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaNajlepsi z najlepszych - świdniccy prymusi nagrodzeni
Urząd Miejski w Świdnicy - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Najlepsi z najlepszych - świdniccy prymusi nagrodzeni

Najlepsi świdniccy absolwenci kończący naukę w szkołach podstawowych odebrali z rąk Prezydent Miasta Świdnicy, Beaty Moskal-Słaniewskiej, nagrody oraz pamiątkowe statuetki i dyplomy z tytułem Primus Inter Pares.

Nagrody o wartości 1000 zł uczniowie wybierali sobie sami. Tablet, hulajnoga elektryczna, słuchawki, klawiatura, aparat fotograficzny - takie między innymi prezenty otrzymali najlepsi z najlepszych.


Tytuły Primus Inter Pares przyznane zostały dziesięciu absolwentom, którzy mogą pochwalić się średnią ocen od 5,29 do 5,94 i wzorową oceną z zachowania.


Nagrodzeni zostali:


  • Pola Żak - Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki, średnia ocen - 5,65
  • Olga Niciarz - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, średnia ocen- 5,76
  • Michał Kwiatkowski - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza, średnia ocen - 5,94
  • Zuzanna Komorowska - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego, średnia ocen - 5,65
  • Patrycja Ramut - Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, średnia ocen - 5,76
  • Adam Piotr Bajorek - Szkoła Podstawowa nr 105 im. Polskich Podróżników i Odkrywców, średnia ocen - 5,94
  • Lena Szubka - Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II, średnia ocen - 5,29
  • Noah Alexander Bösch - Społeczna Szkoła Podstawowa, średnia ocen - 5,44
  • Kacper Jagiełło - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Świdnickiego Stowarzyszenia Oświatowego „Bliżej Dziecka”, średnia ocen – 5,48
  • Nina Porabik - Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa „Caritas” Diecezji Świdnickiej im. ks. prałata Dionizego Barana w Świdnicy, średnia ocen – 5,59.



Galeria

  • Najlepsi z najlepszych - świdniccy prymusi nagrodzeni (4).jpeg
  • Najlepsi z najlepszych - świdniccy prymusi nagrodzeni (5).jpeg